PRENÁJOM ATRAKCIÍ

MOTOKROSOVÝ TRENAŹÉR

Požičajte si od nás túto zábavnú pomôcku. Je pomerne jednoduchá na ovládanie. Dôležitý je však zmysel pre rovnaváhu. Súťažiť môžete v dĺžke skákania, prípadne vo výške preskoku.

STANY

Na prenájom ponúkame stany 3 x 3 m. Stan rozložia dve osoby za 5 min. Stany sa používajú ako registračné miesto, miesto pre DJ a mix pult, ale aj ako prezliekareň pripadne prístrešok pri cateringu pre menej osôb. Pri väčších akciach však zabezpečíme komplet stavbu a dekoráciu stanov akychkoľvek rozmerov a typov.

OZVUČENIE

Na Vaše akcie Vám poskytneme prenájom ozvučenia. K dvom reproduktorom dostanete: stojany, zosilovač, CD player. Na sústavu je možné pripojiť aj Vaše MP3 prehrávače. V prípade potreby dodáme DJ, moderátora, prípadne obsluhu k hudobnej aparatúre.

MOTOKÁRA

Požičiame Vám motokáru. Požičiavame len s obsluhou. K motokáre je nevyhnutné zabezpečenie vhodného priestoru. Ideálne plochy sú letiská a veľké parkoviská.

ŠTVORKOLKY

Prenájmeme štvorkolky na dráhu. Štvorkolky prenajímame len s obsluhou. Štvorkolky dopravíme na miesto určenia.

MINIBIKE PITBIKE

Zapožičiame minibike pre Vašu akciu. V prípade záujmu pripravime pretek, alebo školu minimotokrosu na pitbikoch.

NAFUKOVADLO BLUDISKO

Prenájom bludiska Vám zabezpečíme kdekoľvek. Bludisko Vám privezieme na potrebné miesto. V prípade záujmu Vám bludisko zapožičiame bez obsluhy. S bludiskom Vám vieme pripraviť rôzne formy hier a súťaží. Potrebná plocha je 12 x 12 m.

LUKY, KUŠE, ŠIPY, TERČOVNCE

Chcete si vyskúšať streľbu z luku? Zapožičiame Vám potrebný materiál. V prípade potreby zorganizujeme preteky pre Váš tím.

BUNGEERUNING, BUNGEELANO

Požičiame Vám bungeelano určené na bungeerunning. Ak potrebujete zorganizujeme Vám súťaž v tejto disciplíne. K bungee lanu dostanete slučky a karabíny na upevnenie lana ako aj bezpečnostný úväz pre súťažiaceho.

OFFROAD AUTO - Suzuki Samurai

Radi by ste sami vyskúšali jazdu v skutočnom terennom aute? Pre Vaše dobrodružstvo Vám ponúkame na prenájom Suzuki Samurai. Malé ale zato jedinečné auto do terénu. Spoznajte čaro jazdy mimo asfaltové cesty. Auto prenajímame jednotlivcom aj kolektívom. Ponúkame aj školu jazdy v  teréne. Služba vhodná aj ako darček.

HOROLEZECKÝ MATERIÁL

Chystáte sa na skalolezenie? Požičiame Vám horolezecký materiál. Prenajímame lano, sedaci úväz, karabiny, lezečky a prilbu. Ak nemáte partnera na lezenie pripravíme Vám základný lezecký kurz, kde sa naučíte istiť seba aj spolulezca. Naučíme Vás základne horolezecké uzly. Dopuručíme Vám vhodné lezecké oblasti.